Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

Vətəndaşların qəbulu

Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısı Aparatında 2022-cu il üçün vətəndaşların

QƏBULUNUN QRAFİKİ

Vətəndaşları qəbul edəcək səlahiyyətli
şəxslərin adları və vəzifələri
Qəbulun
başlanma vaxtı
1. Abdullayev Səbuhi Məhəmməd oğlu Rayon icra hakimiyyətinin başçısı V -gün saat 10:00-dan
2.   Başçının birinci müavini I -gün saat 14:00-dan
3. Allahverdiyev Arif Mustafa oğlu RİH başçının müavini – sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri II-gün saat 14:00-dan
4. Osmanova Ətayə  Kərim qızı RİH başçının müavini– ictimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri III-gün saat 14:00-dan
5. Hüseynov Absalam Zahid oğlu RİH-nin ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsinin müdiri IV -gün saat 14:00-dan
6. Abdulxalıqov Təbriz Hüseyn oğlu RİH-nin memarlıq və tikinti şöbəsinin müdiri VI -gün saat 14:00-dan

Qeyd:

  • Milli Qəhrəman və onların ailə üzvləri, Şəhid ailələri, Böyük Vətən müharibəsi və Qarabağ müharibəsi əlilləri növbədənkənar hər gün qəbul olunur.
  • Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının bayram günlərinə düşən qəbul günləri həftənin növbəti iş gününə keçirilir.

          Vətəndaşların qəbulu ilə bağlı əlaqə telefonları (024) 205-24-03, (024) 205-19-65

 

Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının 2022-c ildə rayonun yaşayış məntəqələrində keçirəcəyi görüş-qəbulların

Q R A F İ K İ

 

S/№

Görüş-qəbulun keçiriləcəyi yaşayış məntəqəsinin adı

Tarix

Görüş-qəbulun vaxtı və keçiriləcəyi yer

Cəlb olunan təşkilatlar

1.     

2.                   

3.                   

4.                   

5.                   

1.        

Zarağan kəndi 

01.03. 2022

Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

2.        

Nic qəsəbəsi 

29.03.2022

Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

3.        

Tüntül kəndi 

31.03. 2022

İcra nümayəndəliyi saat 1100

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

4.     

Həmzəli kəndi 05.04.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
5. Kiçik Pirəli kəndi 12.04.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
6. Çuxur Qəbələ kəndi 19.04.2022

Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
7. Yenikənd kəndi 26.04.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
8. Yemişanlı kəndi 04.05.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
9. Yengicə kəndi 11.05.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
10. Mirzəbəyli kəndi 18.05.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
11. Yeni Dızaxlı kəndi 25.05.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
12. Əmirvan kəndi 07.06.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
13. Xırxatala kəndi 14.06.2022 Kənd məktəbi saat 1500 Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri
14. Quşlar kəndi 21.06.2022 Kənd məktəbi saat 1100

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

15. Vəndam qəsəbəsi 28.06.2022 2 saylı qəsəbə məktəbi saat 1100

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

16 Nohurqışlaq kəndi 06.07.02022 Kənd məktəbi saat 1100

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

17. Soltannuxa kəndi 13.07.2022 Kənd məktəbi saat 1100

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

18. Hacıalılı kəndi 20.07.2022 Kənd məktəbi saat 1100

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

19. Kiçik Əmili 27.07.2022 Kənd məktəbi saat 1100

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri

20. Topbağ kəndi 04.08.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

21. Böyük Pirəli 11.08.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

22. Böyük Əmili 18.08.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

23. Kötüklü 25.08.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

24. İmamlı  01.09.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

25. Seyidqışlaq 08.09.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

26. Bunud 15.09.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

27. Bayramkoxalı 22.09.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

28. Tövlə 29.09.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

29. Aydınqışlaq 06.10.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

30. Zalam 13.10.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

31. Məmmədağalı 20.10.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

32. Mıxlıqovaq 27.10.2022 Kənd məktəbi saat 1500

Təhsil, səhiyyə, mədəniyyət və turizm şöbələrinin, hüquq mühəfizə orqanlarının,  məşgulluq, gigiyena və epidemiologiya mərgəzlərinin, dövlət sosial müdafiə fondunun, poçtamtın, telekommunikasiya qovşagının, paylayıcı elektrik şəbəkəsinin, yol istismar, baytarlıq, qaz istismar,  suvarma sistemləri, meşələrin bərbası və mühafizəsi idarələrinin rəhbərləri.

 

Keçidlər