Şriftin ölçüsü :

Saytın rəngi :

İcra Hakimiyyəti
Qaynar xətt: (+994 24)205-01-02 : 205-19-55

Vətəndaşların qəbulu

Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısı Aparatında 2024-cü il üçün vətəndaşların

QƏBULUNUN QRAFİKİ

Vətəndaşları qəbul edəcək səlahiyyətli
şəxslərin adları və vəzifələri
Qəbulun
başlanma vaxtı
1. Abdullayev Səbuhi Məhəmməd oğlu Rayon icra hakimiyyətinin başçısı V -gün saat 10:00-dan
2.   Başçının birinci müavini I -gün saat 14:00-dan
3. Allahverdiyev Arif Mustafa oğlu RİH başçının müavini – sosial-iqtisadi inkişafın təhlili və proqnozlaşdırılması şöbəsinin müdiri II-gün saat 14:00-dan
4. Osmanova Ətayə  Kərim qızı RİH başçının müavini– ictimai-siyasi və humanitar məsələlər şöbəsinin müdiri III-gün saat 14:00-dan
5. Hüseynov Absalam Zahid oğlu RİH-nin ərazi idarəetmə və yerli özünüidarəetmə orqanları ilə iş şöbəsinin müdiri IV -gün saat 14:00-dan
6.   RİH-nin memarlıq və tikinti şöbəsinin müdiri VI -gün saat 14:00-dan

Qeyd:

  • Milli Qəhrəman və onların ailə üzvləri, Şəhid ailələri, Böyük Vətən müharibəsi və Qarabağ müharibəsi əlilləri növbədənkənar hər gün qəbul olunur.
  • Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının bayram günlərinə düşən qəbul günləri həftənin növbəti iş gününə keçirilir.

          Vətəndaşların qəbulu ilə bağlı əlaqə telefonları (024) 205-01-02, (024) 205-19-65

Qəbələ Rayon İcra Hakimiyyəti Başçısının 2024-cü ildə rayonun yaşayış məntəqələrində keçirəcəyi səyyar görüş-qəbulların

Q R A F İ K İ

 

S/№

Görüş-qəbulun keçiriləcəyi yaşayış məntəqəsinin adı

Tarix

Görüş-qəbulun  keçiriləcəyi yer

Cəlb olunan təşkilatlar

1.        

Zarağan kəndi 09.01.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

2.        

Həmzəli kəndi  11.01.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

3.

 

Nohurqışlaq kəndi

18.01.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

4.

Tüntül kəndi

24.01.2024

Kənd İnzibati Ərzi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyinin binası

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

5.

Nic qəsəbəsi

01.02.2024

Nic qəsəbə 2 saylı məktəb

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

6.

Yenikənd kəndi

09.02.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

7.

Yengicə kəndi

15.02.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

8.

Çuxur Qəbələ kəndi

22.02.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

9.

Kiçik Pirəli kəndi

01.03.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

10.

Vəndam qəsəbəsi

06.03.2024

Qəsəbə 2 saylı tam orta məktəbi

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

11.

Topbağ kəndi

14.03.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

12.

Böyük Əmili kəndi

18.03.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

13

Hacıalılı kəndi

03.04.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

14.

Mirzəbəyli kəndi

09.04.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

15.

Tövlə kəndi

17.04.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

16.

Kiçik Əmili kəndi

24.04.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

17.

Böyük Pirəli kəndi

02.05.2024

Kənd İnzibati Ərzi Dairəsi üzrə Nümayəndəliyinin binası

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

18.

Aydınqışlaq kəndi

08.05.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

19.

Yemişanlı kəndi

20.05.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

20.

Abrıx kəndi

13.06.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

21.

Kötüklü kəndi

20.06.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

22.

Xırxatala kəndi

25.06.2024

Kənd məktəbi 

Rayonun hüquq mühafizə orqanlarının və xidmət təşkilatlarının rəhbərləri

Keçidlər